Valuuttakurssi 1 € = 10,7 SEK Tuontiraja 1000g
KirjauduRekisteröidy
10 018 jäsentä.
Jakobssons Wintergreen Str. Pussinuuska -nikotiinipussit

Jakobssons Wintergreen Str. Pussinuuska

Tuote lopetettu

Jakobssons Wintergreen Str. Pussinuuska on Gotlandssnusin valmistama pussinuuska, jonka nikotiinipitoisuus on 14,0 mg / gramma.

Arvosana
☆☆☆☆☆★★★★★
3,5 / 5 — 8 arvostelua
Viimeksi katsottu 2 t sitten
Nikotiini / gramma
14,0 mg
Kiekon paino
20,0 g
Hinta
n. 37€

Tuotetiedot: Jakobssons Wintergreen Str. Pussinuuska

Brändi Gotlandssnus
Pakkauskoko 10 kpl
Kiekon paino 20,0 g
Nikotiinia / gramma 14,0 mg/g
Valmistaja Gotlandssnus

Käyttäjäarviot

8 arvostelua — keskiarvo 3,5 / 5

★★★★☆

nyt kyllä nasahti ostin tota eilen haaparannasta ja tykkään kovasti , maku kohillaan ja kaikinpuolin hyvää

+3
★★☆☆☆

ei vastannut odotuksia.odotukset oli korkeella ja olin odottanut tämän testaamista kuin kuuta nousevaa.jo pelkkä tuoksu oli omaan nenään jotenkin epämiellyttävä,liian yrttinen ja katajainen.maku ei onneksi ollut yhtä voimakas kuin tuoksu.odotukset oli kovat mutta itsellä ei vaan toimi.

+1
★★★★☆

Mielestäni hyvä nuuska. Maku on aikas mielenkiintoinen. Kannattaa kokeilla.

+1
★★★★☆

Jakobssoneista toiseksi paras. Mukavan voimakas ja pitkäkestoinen. Maku muistuttaa hieman ehkä liikaa hammastahnaa, mutta sen kestää. Hintava, kuten merkkitoverinsakin.

★★☆☆☆

Parasta wintergreeniä, mutta kun en vaan wintergreeneistä tykkää, niin en tykkää tästäkää!

★★★☆☆

Listerinemäinen makuvivahde, menettelee

-1
★★☆☆☆

Oli kyllä paskaa, niin märkiä pusseja että sotkua tulee enemmän kun löysän kanssa :P Maku ihan ok, valuttaa melkeen vartin jälkeen. Kiekko on hieno siitä plussaa, hinta/laatusuhde aivan vituillaan. En suosittele

-2
★★★★☆

Todella erikoinen kokemus. Haju ei ole erityisen miellyttävä ja pussi alkaa valuttamaan melkein heti. Makukaan ei ollut ensituntumalta kummoinen ja meinasin jo tempaista purkin roskiin. Sitten, viikkoja myöhemmin, alkoi tehdä mieli tätä ja kaivoin purkin esiin pakastimen perukoilta. Sanoisin, että totutteluvaiheen jälkeen maistuu todella hyvälle 2-3 pussin ajan, mutta sitten on taas pidettävä pitkä tauko.

Tämä on nuuska, jota kannattaa ostaa yksi purkillinen joka hakureissulla. Todella häröä tavaraa, joka alkaa käytössä vituttamaan, mutta jota kaipaa, jos sitä ei ole.

-2

Tuotetta ei voi enää arvostella, koska sen valmistus on lopetettu.