Käyttäjäarviot
Jälkikasvu jäi kiinni nuuskaamisesta ja tätä löytyi pojalta, jonkinverran piti olla ylpeä, että oli sentään löysään päätynyt eikä mihinkään melonin makuiseen pussinuuskaan. Pitihän sitä paatuneen ettan miehen koittaa ja en voi suositella, haju ja maku oli melko luotaantyöntävä toivottavasti ei ollut kovin paljoa tästä sonnasta maksanut, mielummin sit vaikka pöllii kaapista muutaman purkin mun ettania eikä tuhlaa rahojaan tähän.
Yllätyin..täähän onki aivan hyvää nölliä.ei ala valumaan helposti ja pysyy hyvin kasassa.maku on tupakkainen pienellä pippurilla.hinta/laatu suhteeltaan erinomaista!
Haisee, koostumus kauhea. Ei jatkoon
Helkkarin hyvää nuuskaa mutta miinus koostumuksesta
täyttä paskaa!
Uudella reseptillä tehty on herkkua, vanha oli kuivaa ja liian rakeista. Lähes ettanin ja rödän tasoista tämä uusi!
Täyttä paskaa elkää ikinä ostako tätä! Koostumus on liian heiveröinen tavara on märkää kuin ripuli 0/5
Taitaa olla pari vuotta ku tähän myrkkyyn näppini laitoin. Taitaa myös olla yks ainoita, jota en edes ilmasiks varmaa ottas.
Ei tämmöstä kehtaa oikee ees myyäkkää, elkää ostako!
Tuoksu ja maku kitkerä, koostumus ihan ok. Ei jatkoon.
Surkeinta nuuskaa mitä olen eläessäni käyttänyt. Älkää missään nimessä ostako 0/5.
Melkeinpä odenssit ovat kaikki täyttä kuraa, ja tämä lössi on vielä hirveämpää kuin pussit, EI pysy huulessa ehjänä ja maku on aivan hirveä, kyllä sai nuuska lentää suorinta tietä roskikseen ja en osta enää ikinä.
Maistuu ihan vitulle ja varpaanvälille. Koostumus huono. Kun alkaa valuttamaan niin alkaa myös oksettamaan juurikin tuon maun takia. En suosittele.
soittakaa mulle ja nussikaa muo sen jälkeen!!!!!! avainsana (tonnionni)
Tuntuu hyvältä korvassa ja suussa, Sitä voi myös imeskellä ja käyttää purukumina